DHI Saç Ekimi Nedir?


Daha sağlıklı ve güçlü, doğal saçlara kavuşabilmek için DHI saç ekim yöntemi günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Bu teknikte başın arka kısmından elde edilen greftler, ekimden önce dışarıda çok fazla bekletilmez ve uygulama kısa süre içerisinde gerçekleşir. Bu da doğal yapıyla daha güçlü ve sağlıklı saçların ortaya çıkmasına olanak tanır. Aynı zamanda dikiş, kesi ve iz gibi kalıcı herhangi bir ameliyat sonrası etmen söz konusu değildir. Bu durum Direkt Hair İmplant tekniğinin en önemli özelliğidir. Firmamız bünyesinde bu konuda profesyonel destek alabilir; yeniden sağlam ve doğal saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Özel Saç Ekim Sistemi ile DHI Yöntemi

Diğer saç ekim sistemlerinden farklı olarak DHI yöntemi, saç köklerinin özel uçlar kullanılmak suretiyle doğrudan uygulanmasına olanak vermektedir. Bu da herhangi bir iz veya kesi ile dikiş problemi yaşanmadan işlemin tamamlanmasına olanak veriyor. Ekim gerçekleştirecek olan bölgede delik açılmadığından dolayı; bu yöntem daha fazla donör bölgeden daha fazla saç köklerinin kullanılmasına ve gür saçlar elde edilmesine fırsat vermektedir. Yani daha yoğun ekim gerçekleştirilerek kök sayısının çoğaltılmasına fırsat tanır. Böylece tamamen sağlıklı ve en yakından dahi doğal görünümünü açık şekilde gösterecek saçlara sahip olmak mümkün.

Sağlıklı ve Gür Saçlar için DHI Saç Ekimi

Profesyonel bir anlayışla özel kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz DHI saç ekim konusunda sizler için en iyi çözümleri sunuyoruz. Yeni nesil teknik yöntem sayesinde artık donör saç kökleri çok daha hızlı şekilde delik açılmadan doğrudan özel ekipmanlar ile ekim gerçekleştirilmektedir. Greftlerin dışarıda bulunduğu süre minimum seviyeye çekildiğinden dolayı, saçların daha sağlıklı ve gür olmasına fırsat veriyor.
Özel uçlarla uzmanlarımız kontrolü altında saç kökleri deri kısmına ağrısız ve acısız şekilde nakil edilmektedir. Böylece kısa süre içerisinde gür hale gelen saçlarınızla öz güveninizi tekrar kazanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla yeniden sağlıklı saçlarınıza kavuşmanız için hemen bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Kısa sürede gerçekleştirilen, zahmetsiz ve kesi olmadığı için kısa süre içerisinde iyileşme süreci sunan DHI yöntemini profesyonel bir anlayışla gerçekleştirmekteyiz.

Uzman Kadromuz ile Özel DHI Saç Ekimi

Teker teker uygulama gerektiğinden dolayı DHI saç ekim işlemi çok titiz ve profesyonel şekilde ele alınması gerekmektedir. Hassas bir teknik olduğu için uzmanlarımız saç ekim merkezimizde başarılı bir ekiple bu işi profesyonel şekilde tamamlamaktadır. Doğal ve başarılı sonuçlar elde etmek; yara izi riskini minimum seviye inmesi, daha yoğun ve seyrek saçlar için sizleri bekliyoruz.

Not

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.
TurkishEnglishArabicGermanDutchFrenchSwedish